Dersom du har Bank-ID kan du enkelt tegne dine fondsandeler i SISSENER Canopus.

Kjøp eller selg dine fondsandeler her!

Ønsker du å motta våre nyhetsbrev?

Registrer deg her

SALG & ADMINISTRASJON

 

 

Jon Pettersen
90 03 33 37
jon@sissener.no

Marked, salg og distribusjon
Jon har lang erfaring innen salg & markedsføring. Med over 15 års erfaring i finansbransjen besitter han solid kunnskap om finansielle produkter og markedet.

 

Peter Wendelboe
90 02 25 55
peter@sissener.no

Marked, salg og distribusjon
Peter har lang erfaring innen ledelse & markedsføring. Han har vært i finansbransjen i over 30 år og besitter solid kunnskap om finansielle produkter og markedet.

 

Pia Rygh
48 09 35 85
pia@sissener.no

Digital markedsføring
Pia ble ferdig med sin Master og Business Administration med spesialitet Marketing våren 2017. 

 

Knut- Erik Robertsen
94 18 93 60
knut-erik@sissener.no

Compliance officer
Knut-Erik har flere års erfaring fra bla SEB Enskilda og Carnegie og besitter inngående kjennskap til de regulatoriske kravene som gjelder og kompetansen som sikrer god rapportering til myndigheter og kunder.

 

Melvin Teigen
47 61 16 37
melvin@sissener.no

Compliance og administrasjon
Melvin er siviløkonom fra BI og har siden 1986 vært tilkyttet verdipapirmarkedet gjennom ulike stillinger hos Oslo Børs, Carnegie og Kaupting. Han har også erfaring fra ulike styreverv i unoterte -og noterte selskaper.

 

Emily Zhan
95 89 78 46
emily@sissener.no

Risk Controller
Emily har Master of Science i Financial Economics fra Handelshøyskolen BI og har erfaring fra Nordea Markets og Nordea Investment Management. Hun har spesiell kompetanse i risikostyring og regulatorisk rapportering.

 

Mathias Bedsvaag
92 47 67 27
mathias@sissener.no

Mid-/ backoffice
Mathias har en Bachelor i Økonomi og administrasjon fra Handelshøyskolen BI. Før han kom til Sissener AS jobbet han i First Securities og Swedbank Norge innen backoffice og oppgjør av verdipapirer og fond med spesiell vekt på utenlandske aksjer, obligasjoner og valuta. 

 

Siw-Heidi Thomas
47 28 57 44
siw-heidi@sissener.no 

Administrasjon
Siw-Heidi har en Bachelor i Entreprenørskap og økonomi fra Handelshøyskolen BI. Hun har flere års internasjonal erfaring innen bla. digitalisering og administrasjon.

 

Eirin Hallan Johansen
92 63 31 60
eirin@sissener.no 

Sentralbord
Eirin er utdannet innen administrasjon og har mer enn 16 års erfaring fra administrativt arbeid. 

 

Monika Bercher-Pettersen
91 69 04 54
monika@sissener.no 

PA
Utdannet trespråklig assistent innen administrasjon og språk. Over 20 års erfaring som assistent for konsernledere og ambassadører over hele verden. 

Dersom du har Bank-ID kan du enkelt tegne dine fondsandeler i SISSENER Canopus.

Kjøp eller selg dine fondsandeler her!

Ønsker du å motta våre nyhetsbrev?

Registrer deg her